Farnost

Římskokatolická farnost Dubné

Adresa sídelní:
Římskokatolická farnost Dubné
Dubné 23
373 84 Dubné

Kostely ve farnosti
- farní kostel Nanebevzetí Panny Marie Dubné

- filiální kostel sv. Linharta Čakov

Přifařené obce a jejich části:
Branišov, Čakov, Čakov - Holubovská Bašta, Čakovec, Dubné, Dubné - Jaronice, Dubné - Křenovice, Dubné - Třebín, Habří, Hradce, Jankov, Jankov - Holašovice, Kvítkovice, Lipí, Kaliště u Lipí, Žabovřesky

Farář: Prof. ThLic. PaedDr. Martin Weis, Th.D.
E-mail: weishistor[zavináč]seznam.cz
Tel.: 735 700 545

Uvedená e-mailová adresa a telefonní číslo jsou soukromé kontakty na duchovního správce a lze je použít pouze v neodkladných záležitostech, jako např. předjednání termínu pohřbu, poskytnutí duchovních služeb při náhlé nemoci, ohrožení života apod. Ostatní běžné záležitosti zejména úředního charakteru (potvrzení o křtu atd.) je potřeba vyřizovat vždy osobně, nejlépe před začátkem nebo po skončení bohoslužeb. 

Pravidelné bohoslužby
kostel Nanebevzetí Panny Marie v Dubném
Neděle 9:00 hod.
Pátek 17:00 hod.

Z důvodu koronavirové krize jsou veškeré bohoslužby až do odvolání bez účasti lidu. V případě nutnosti (např. zařízení pohřbu) kontaktujte duchovního správce (tel. 735 700 545).

Křtiny, církevní sňatky, pohřby – se konají jak ve farním kostele, tak ve filiálním kostele, a to s ohledem na předpisy spojené s aktuálním epidemiologickým stavem v ČR. Svátost smíření (svatá zpověď) na základě předchozí domluvy v prostorách mimo kostel.

Kostelnice farnosti Dubné: Dana Budíková, tel.: 608 207 493
Varhaník farnosti Dubné: František Hronek, tel.: 724 050 102

Živé vysílání z kostela v Dubném

 

 

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
porad-bohosluzeb-ve-farnosti-dubne.pdf 493.2 Kb

Úmysly mší sv. pro r. 2021

Intence - úmysly  mší svatých pro rok 2021 je možné zarezervovat v tomto formuláři. Tyto modlitební úmysly se týkají především zemřelých osob.
 

Celkový seznam intencí