4. ročník

Dubenský běh pro dobrou věc - 4. ročník

obrázek - logo Dubenského běhu Pro dobrou věc

 

 

 

 

 

 

 

DUBENSKÝ BĚH PRO DOBROU VĚC – 4. ročník

sobota 4. května 2019

 

Spojit skvělou zábavu a sportovní zážitek s charitou. To je cílem benefiční akce „Dubenský běh pro dobrou věc“, jejíž čtvrtý ročník se bude konat v sobotu 4. května 2019 od 13h v obci Dubné na Českobudějovicku.

Akce se koná na místním fotbalovém hřišti u rybníka Velký hajský. Jsou připravené 4 trasy přizpůsobené svou náročností všem, kteří mají chuť se zúčastnit. Nejmenší ve věku 0 – 5 let poběží od branky k brance přes fotbalové hřiště. Starší děti do 12 ti let si zasoutěží v běhu okolo hřiště. V délce okolo 3 km je naplánována příjemná rodinná trasa, kterou zvládne (třeba jen procházkovou chůzí a i s kočárkem) opravdu každý, kdo má chuť akci podpořit. Ti, co se běhu nebojí, si užijí terénní trasu malebným okolím rybníka Hajský v délce 5 km a kousek. Celé odpoledne bude probíhat doprovodný program a možnost občerstvit se.

Za poslední 3 ročníky se podařilo vybrat pro 3 rodiny, které bojují za lepší životní podmínky svých vážně zdravotně postižených dětí víc jak milion korun! 

I letos, již počtvrté, máme jasnou volbu a otevřená srdce pro rodinu, které chceme pomoci a podpořit ji.  Kadlecovi žijí v Budějovicích, vychovávají dvě třináctileté slečny a jedenáctiletého Matýska, který má těžkou formu autismu spojenou se sebepoškozováním. Jejich silný příběh s Vámi sdílíme v odkazu. Rodina se rozhodla peníze, které v Dubném vybereme použít prostřednictvím Nadačního fondu Základní školy a Mateřské školy Dubné, mimo jiné, i na vybavení a asistenty budějovického Auticentra, které sdružuje rodiny s podobným postižením. Pro Matýska, ale i další děti z centra, si přejí hlavně Magic Box - projekční zařízení, které změní obyčejnou podlahu v kouzelný interaktivní svět, který Matýska baví a stimuluje. Pojďme udělat i 4. ročník Magický. V Dubném to umíme!

Převod výtěžku bude zajištěn transparentně prostřednictvím Nadačního fondu ZŠ a MŠ Dubné. Pokud se akce nemůžete zúčastnit a přesto chcete přispět, můžete právě prostřednictvím nadačního fondu. Darovací smlouvu rádi připravíme. J

(čú: 107-9953820287/0100, do poznámky uvést Dubenský běh 2019)

S díky za Vaši podporu

 

za organizátory akce Michaela Jirásková (michaelamaxova@centrum.cz, tel. 725 576 210),

za obec Dubné Božena Kudláčková – starostka,

za ZŠ a MŠ Dubné Václav Meškan – ředitel.

 

INFORMACE A FOTKY Z AKCE: www.facebook.com/DubenskyBehProDobrouVec

 

 

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
dubensky-beh-pro-dobrou-vec-clanek-ve-formatu-pdf.pdf 858.4 Kb